Музей лісу запрошує на новорічно-різдвяну феєрію

20.12.2018 - Олександр Никончук

Музей лісу Костопільського лісового господарства, який знаходиться на території Костопільського лісництва, поряд з автомобільною трасою Рівне-Сарни, з кожним роком набирає все більшої популярності серед жителів нашої області та всієї України. Ось і цими днями тут багатолюдно. Сюди залюбки їдуть туристи з різних куточків Рівненщини. І це не спроста. Адже на території музею діє інсценізована резиденція святого Миколая, а під відкритим небом сяє святково прикрашена новорічна ялинка.

У передноворічні дні та у дні шкільних канікул, Музей лісу запрошує дітей та їхніх батьків відчути магію новорічно-різдвяних свят та побувати у справжній казковій феєрії. Упродовж цього часу тут відбуватимуться дитячі заходи за участю святого Миколая та чарівної феї. За бажанням відвідувачів проводитимуться тематичні екскурсії виставковими залами музею лісу та екологічною стежкою. Багато емоцій викличе багаття серед лісу, біля якого можна зігрітися, випити гарячого чаю, посмакувати печеною картоплею та скуштувати справжнього козацького кулешу.

Та все ж головною частиною святкової програми є зустріч дітей зі святим Миколаєм, котрий здійснюватиме їхні бажання та даруватиме бажані подарунки.

Святкова програма розрахована на дітей різного віку. За детальною інформацією можна звернутися по телефону 067 36 07 377 до відповідальної за проведення заходів у Музеї лісу Тетяни Дідух.

Публікації