Найголовніші призи костопільського футзалу вибороли футболісти з Малої Любаші

06.03.2019, 14:43

У спорткомплексі Костопільської ДЮСШ з 29-го січня по 5-те березня тривав відкритий чемпіонат та кубок Костопільського району з футзалу. В обох турнірах брало участь 14 команд. Чемпіонат проводився у двох лігах – вищій та першій.

У вищій лізі змагалися СФК «Мала Любаша» та ФК «Мала Любаша», «КОЛІФКС-2002» (Костопільський ліцей-інтернат фізичної культури і спорту), ФК «Горинь» (с. Звіздівка), «КСЗ» (м. Костопіль), ФК «Борщівка».

Учасниками першої ліги були «НVС», «Ветерани», ДЮСШ, «КОЛІФКС-2003», «КОЛІФКС-2004» (усі м. Костопіль), ФК «Горинь» (с. Степань), ФК «Пісків», ФК «Борщівка».

За результатами футзальних поєдинків найсильнішою в чемпіонаті стала команда ФК «Мала Любаша», яка виграла вищу лігу. Друге місце посіли костопільські скловиробники, а третє – ФК «Борщівка».

У першій лізі переможцями вийшли «Ветерани». Наступні призові місця посіли команди «НVС» та «КОЛІФКС-2003».

У номінації «Кращий воротар» нагороду отримав Федір Марканіч (ФК «Пісків»). «Кращий бомбардир» – Олександр Прищепа ( «Ветерани»), «Кращий нападник» – Март Олег («НVС»), «Кращий гравець» – Максим Бойченко (ФК «КОЛІСП-2003), «Відкриття турніру» – Ілля Білецький (ФК «Пісків»).

Переможцями кубка Костопільського району з футзалу також стала команда ФК «Мала Любаша», яка у фіналі здолала гравців «КСЗ».

Нагороди переможцям та призерам, а також кращим гравцям вручили голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури спорту та туризму Рівненської ОДА Петро Нагорний.

Новини