Жінок Костопільщини вітали концертом і квітами

06.03.2019, 18:52

Восьмого березня в Україні святкують Міжнародний жіночий день – свято, з якого для кількох поколінь починалась календарна, а іноді і справжня весна. І хоча останніми роками точаться суперечки щодо необхідності цього свята, українські жінки усе ж чекають його з нетерпінням. Бо так хочеться бодай раз у рік відчути увагу та турботу з боку чоловіків, почути щирі і ніжні слова, отримати квіти та подарунки. Адже багатьом цього так не вистачає.

На Костопільщині шанують берегинь роду людського, й, аби засвідчити їм свою шану та повагу, напередодні 8 Березня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи. Представниць чарівної статі вітали голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, депутати обласної ради Руслан Потапчук та Василь Кльоп, голова Костопільської РДА Олександр Середа , голова районної ради Сергій Ткачук, заступник міського голови Володимир Волос. Вони відзначили неоціненний внесок жіночої половини у розбудову району, виховання підростаючого покоління, охорону людського здоров’я та збереження життя, культурні надбання та спортивні досягнення. Представницям чарівної статі бажали міцного здоров’я, жіночого щастя, успіхів у роботі, любові, миру та добра.

Під час свята, за вагомий внесок у створення матеріальних та духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, найуспішніших жінок відзначено Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської районної державної адміністрації, районної та міської рад.

Окремі слова вдячності линули на адресу 10-х представниць району, які за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей отримали почесне звання «Мати-героїня».

Після нагородження, усі присутні мали змогу насолодитися святковим концертом за участі самодіяльних артистів Гощанської районної музичної школи на чолі з начальником відділу культури, заслуженим працівником культури України Анатолієм Івасюком.

Новини