ТОВ Свиспан Лімітед» подарувало костопільським гімназистам нові м’ячі

06.04.2019, 16:18

У НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-гімназія» стало доброю традицією проводити у Всесвітній день здоров’я фестиваль здорового способу життя. Не став винятком і нинішній рік. На фестиваль, який відбувся у спортивному залі навчального закладу, до гімназистів вкотре завітали учасники спортивної команда ТОВ «Свиспан Лімітед» на чолі з директором підприємства Юлією Федишин. Перед початком спортивного свята представники найбільшого на Костопільщині деревообробного заводу подарували школярам нові волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Вітаючи дітей із Всесвітнім днем здоров’я, керівник підприємства побажала дітям активно долучатися до фізкультури та спорту і рости здоровими.

– На нашому підприємстві теж є багато спортивної молоді, що займається волейболом, баскетболом та футболом. Ми дбаємо про здоровий спосіб життя і разом регулярно проводимо корпоративні спортивні турніри. Нам небайдужа доля підростаючого покоління, тому соціальна діяльність нашого підприємства перш за все спрямована на підтримку талановитих дітей, на розвиток дитячого та юнацького спорту на Костопільщині, – зазначила у своєму виступі Юлія Федишин. Після того відбувся виступ шкільної агітбригади «Відлуння», яка є призером районного конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров’я», а також розминка «Спортивний батл» та товариська зустріч з волейболу між командами вихованців та педагогічних працівників гімназії і виробничників.

Фестиваль здорового способу життя приніс велике емоційне задоволення його учасникам, а особливо тим вихованцям гімназії, хто дружить зі спортом. Адже завдяки новим м’ячам від ТОВ «Свиспан Лімітед», юні діти матимуть змогу ще більш змістовно проводити уроки фізичної культури та удосконалювати свою спортивну майстерність.

Новини