Анатолій Котик – чемпіон України з греко-римської боротьби

10.04.2019, 14:27

У Харкові відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 років народження. Змагання носили відбірковий характер до збірної команди України, яка братиме участь в чемпіонаті Європи, котрий пройде в італійському місті Фаєнза.

Успішно виступив на змаганнях учень Костопільського ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Анатолій Котик, який став чемпіоном у ваговій категорії до 48 кг. На шляху до свого тріумфу костопільський ліцеїст переміг бронзового призера чемпіонату Європи Олега Халілова із Закарпаття, а також Богдана Швеця з Луганської області, Еріка Шевченка з Полтавщини та Владислава Кулікова з Києва. У фінальній сутичці наш земляк поступався своєму суперникові – 0:3, втім, зібравшись з силами та сконцентрувавши увагу, в підсумку переміг з рахунком – 8:3.

Титул чемпіона України дав право на присвоєння Анатолію звання майстра спорту України та участь у чемпіонаті Європи.

До навчання в ліцеї юнака тренували Микола Котик та Володимир Цися, протягом трьох останніх років його наставником є Дмитро Лазарчук.