Поліський боєць повернувся додому з крутим титулом

10.04.2019, 13:36

Спортсмен з Березного став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств. Відтепер він представлятиме нашу державу на міжнародних чемпіонатах, пише Північ-інфо.

В Бучі пройшов Чемпіонат країни зі змішаних єдиноборств, де зібралися кращі бійці України. На змаганнях відзначились і спортсмени з Рівненщини.

Олександр Добродій із Березного, якого тренував Олександр Зайченко, показав чудовий результат. Він провів та виграв 5 повних поєдинків у вазі до 70 кг. Тепер він має титул Чемпіона України. Спортсмен виконав норматив майстра спорту. Він потрапив у збірну і тепер на Чемпіонатах Європи й Світу представлятиме Україну.

Марина Морозова з Рівного завоювала третє місце у категорії до 56 кг (тренував Павло Сівіцький). Спортсменка виконала норматив КМС.