Юним костопільським солісткам аплодували в Черкасах

15.04.2019, 17:04

У місті Черкаси відбувся V Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої творчості «Штурм». Цей престижний форум зібрав учасників з усієї України та з-за кордону. У фестивалі, в категорії «Вокал», брали участь юні костопільчанки Катерина Климець та Каріна Бондарчук – дев’ятикласниці міської ЗОШ №3, а також Анастасія Снітчук – учениця 8 класу НВК «Костопільська загальноосвітня школа №1-гуманітарна гімназія».

Катерина Климець, котра займається в Костопільській дитячій школі мистецтв на вокальному відділі у класі викладача Наталії Бурнос, співала пісню «Мальви»; Каріна Бондарчук – учасниця ансамблю «Кольорові сни» районного будинку школярів та юнацтва (керівник Ірина Салівончик), виступала з піснею «Казка плакала», а гімназистка Анастасія Снітчук – вихованка фольклорного гурту «Ладовиця» РБШЮ (керівник Оксана Красун) та водночас учениця вокального відділу ДШМ (клас Наталії Бурнос), виконала три пісні: «Біля річки «Черемоша», «Відьма», «Чорнії брови, карії очі».

Журі фестивалю на чолі з його організатором Валентином Бородієм, високо оцінило пісенну майстерність учнівських талантів з Костополя, відзначивши юних солісток дипломами Міністерства культури України різних ступенів. Крім того, Каріні Бондарчук було вручено подарунковий сертифікат на запис пісні у студії «Star Boys» та надано чотири безкоштовні уроки від Юрія Лук’яненка(Godo). Спеціальний приз – безкоштовну путівку на літній відпочинок на Арабатській стрілці, отримала Катерина Климець.

Новини