Від серця до серця

19.04.2019, 10:38

У гості до клієнтів районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Костопільської районної ради, в рамках проведення місячника «Добра» з відкритим серцем, добрими думками та весняним настроєм завітали вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва з концертною програмою «Від серця до серця».

Людмила Каліш, ведуча свята, з перших хвилин спілкування привернула увагу присутніх на заході. Спілкування було щирим та цікавим, наші клієнти активно долучилися до розмови, висловлювали свої думки та відповідали на запитання, пригадали усну народну творчість, зокрема, прислів'я та приказки.

Всі присутні отримали величезну насолоду від виступів юних артистів. Своє тепло та любов, талант подарували вихованки зразкового колективу циркової студії «Каскад» Мирончук Мілана та Поташова Оксана, учасниці вокального ансамблю «Ладовиця», вихованки театру пісні «Співограй» та солістка Єва Генова, солісти хореографічного ансамблю «Натхнення» Каріна Шлапак та Давид Фесюк.

Учасники вокального ансамблю «Живиця» клубу «Однодумці» районного територіального центру, з незмінним акомпаніатором ансамблю Михайлом Таргонієм, презентували нову пісню «Ой, летіть, лелеки» (автори Ольга та Віктор Зданюки). А найстарший учасник ансамблю Микола Шумейко виконав пісню «Три сестри», слова якої роятрили душу.

На завершення зустрічі наші клієнти отримали оригінальні сувеніри, виготовлені вихованцями БШЮ – прикрасу на великодній кошик (курочка, зроблена у стилі хендмей).

Дирекція районного територіального центру безмежно вдячна юним артистам та творчому педагогічному колективу Костопільського будинку школярів та юнацтва за чудову концертну програму, за те що навчаєте дітей бути толерантними та уважними до громадян поважного віку, ставитися до них з теплом та повагою.

Олена Томілович,
заступник директора районного територіального центру
соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних

Новини