Костопільські лісівники показали дітям з чого починається ліс

25.04.2019, 16:06

Дерева, як люди: народжуються, ростуть, хворіють. Вони бояться громовиць, пожеж та буревіїв. Відчувають людську байдужість, злобу та любов.

Про те, щоб у людських душах переважала не байдужість, а любов до зелених насаджень, постійно дбають у колективі Костопільського лісгоспу, який очолює Олександр Мелещук. Ось і нещодавно дирекція підприємства організувала цікаву екскурсію школярам міської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8 до Базальтівського базисного розсадника, де лісівники показали дітям, як з маленької насінини починається та розмножується справжній ліс.

Від провідного інженера лісових культур Костопільського лісгоспу Ольги Блонської учні школи та їх вчителі дізналися про історію та мету створення Базальтівського базисного розсадника, після чого ознайомилися з посівним відділенням, декоративними шкілками, побували у теплицях та на посадочних плантаціях. Діти з цікавістю розглядали маленькі насінини, з яких щорічно у посівному відділенні вирощується понад 2,5 млн. штук лісових саджанців. Незабутнє враження на школярів справили теплиці, де вирощуються лісові культури та декоративні породи із закритою кореневою системою.

– Організовуючи подібні екскурсії, таким чином, намагаємося показати школярам, з чого починається ліс та прищепити їм любов до лісових насаджень. Немає сумніву, що після цього діти бережно ставитимуться до дерев та дотримуватимуться правил поведінки в лісових угіддях, – висловив свою думку головний лісничий ДП «Костопільське лісове господарство» Віталій Стельмащук.

Новини