На дачних ділянках в районі Хмизів, поблизу міста Костопіль, волонтери і добровольці-учасники ООС спорудили теплицю, у якій вирощуватимуть овочі для добровольців та бійців Збройних Сил України, які перебувають на Донбасі в зоні ООС.

Наближається найвеличніше християнське свято – Воскресіння Христове. Традиційною стравою, яка обов’язково має бути у Великодньому кошику та на святковому столі є паска. Як і в попередні роки, цю смачну і пишну продукцію пропонує жителям Рівненської області костопільське акціонерне товариство «Родина».

День Чорнобильської катастрофи – чорна сторінка у нашому календарі, і саме цій даті в читальній залі Костопільської районної бібліотеки присвячувався вечір-пам’яті – «Дзвони Чорнобиля душу тривожать».

У гості до клієнтів районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Костопільської районної ради, в рамках проведення місячника «Добра» з відкритим серцем, добрими думками та весняним настроєм завітали вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва з концертною програмою «Від серця до серця».

У НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-гімназія» стало доброю традицією проводити у Всесвітній день здоров’я фестиваль здорового способу життя. Не став винятком і нинішній рік. На фестиваль, який відбувся у спортивному залі навчального закладу, до гімназистів вкотре завітали учасники спортивної команда ТОВ «Свиспан Лімітед» на чолі з директором підприємства Юлією Федишин.

У християн триває Великий Піст – час для примирення з ближніми та покаяння. Тож не дивно, що цими днями чимало людей намагаються побувати у місцях, які випромінюють Божу благодать та спонукають замислитися над змістом нашого земного життя.

З метою покращення санітарного стану та благоустрою міста, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розпорядження міського голови з 26 березня по 26 квітня 2019 року оголошено місячник з благоустрою м.Костопіль.

27 березня на Костопільщині з робочим візитом побував голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Головною метою очільника облради було детальніше знайомство з тим, як тут впроваджуються процеси децентралізації та станом закладів соціально-культурної сфери у сільській місцевості.

У День українського добровольця, 14 березня, в Костопільській центральній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася зустріч керівництва та громадськості міста з тими, хто у 2014 році першим став на захист східних рубежів нашої країни від сепаратистів та російських бойовиків.

Восьмого березня в Україні святкують Міжнародний жіночий день – свято, з якого для кількох поколінь починалась календарна, а іноді і справжня весна. І хоча останніми роками точаться суперечки щодо необхідності цього свята, українські жінки усе ж чекають його з нетерпінням.

«Хочеш бути щасливим – умій змінити своє життя», – так вчить народна мудрість. І стосується вона не лише окремо взятих людей, а й цілих громад. В тому, що це справді так, дедалі більше переконуються жителі трьох сільських рад на Костопільщині (Деражненської, Постійненської та Дюксинської), які у 2016 році об’єдналися в єдину територіальну громаду з центром у селі Деражне.

На Костопільщині є жінки старшого покоління, котрі за віддану любов до України, за її волю та незалежність були вислані у сталінські табори до Сибіру. Вони витримали голод і холод, знущання та тортури і з Божої ласки повернулися до України, яка снилася їм ночами. Серед них – Надія Демчук із Костополя та Ольга Гнатюк із села Борщівка Малолюбашанської ОТГ.

На заході були присутні очевидці лютневих подій на Майдані у лютому 2014 року, матері загиблих героїв-земляків, керівництво району, громадськість.

Працівники культури та освіти Злазненської сільської ради спільно з учнями місцевої школи та вихованцями дитсадка підготували людям похилого віку та ветеранам праці чудовий концерт, а сільська рада подбала про солодкий стіл із запашним чаєм.