У 2017 році на костопільському деревообробному підприємстві стартував проект екологічної модернізації виробництва, що має на меті мінімізувати вплив на довкілля з боку ТОВ «Свиспан Лімітед». На його реалізацію інвестори спрямували понад 25 млн. євро, хоч і зізнаються, що ситуація на ринку зараз не найкраща для здійснення таких масштабних інвестицій. З часу прийняття рішення про його реалізацію і донині пройшов вже майже рік, на якому ж етапі знаходиться реалізація проекту?

У далекому 1913-му році, коли в Костополі була створена скляна гута, яка виготовляла бутлі і скло до гасових ламп, мало хто міг припустити, що через сто років це місто стане одним із центрів скляної промисловості в Україні, а продукція костопільських склоробів поставлятиметься у різні країни світу.

Про це представники ТОВ «Свиспан Лімітед» та ТОВ «Українські лісопильні» розповідали студентам Костопільського будівельно-технологічного коледжу під час зустрічі роботодавців з майбутніми фахівцями. Зустріч відбулася в рамках проведення тижня загально-технічних і природничих дисциплін у навчальному закладі. ЇЇ метою було стимулювання зацікавленості молоді до навчання та знайомство з потенційними місцями роботи.

Елеватор буде переробляти і зберігати кукурудзу, соняшник, ріпак, сою, пшеницю та інші сільськогосподарські культури з можливістю відвантаження продукції залізничним транспортом.

У місті Костопіль визначилися із тими, хто далі їздитиме міськими маршрутами. Переможців серед перевізників визначили під час засідання конкурсного комітету.

ТзОВ «Хмизи-сервіс» повідомляє, у зв’язку зі зміною протягом строку дії тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення обсягу окремих витрат з причин, які не залежать від підприємства, буде проведено перерахування тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

Виконавчий комітет Костопільської міської ради (організатор) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль