«Веселкове розмаїття успіху» – свято науки, таланту, інтелекту

22.05.2019, 18:02 - Оксана Головач, методист Костопільського відділу освіти

– під таким девізом проходила церемонія віншування талановитих учнів, яка відбулася 22 травня на базі культурно-дозвіллєвого центру «ДБК». Величальними позивними розпочалася найпрестижніша подія для освітянської спільноти Костопільщини – ХXІ районний зліт «Творча обдарованість», який вшановує обдарованих дітей, що стали переможцями Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів, турнірів, змагань та їх наставників.

Сучасний світ вимушений змінювати правила гри, аби порятувати планету від екологічної катастрофи. Наше життя заполонили товари і продукти органічного синтезу. Це значно знизило споживання мінеральних ресурсів з надр землі, але, з іншого боку, збільшило навантаження на переробку відходів синтетичних органічних залишків.

Захід, який відбувся у центральній районній бібліотеці, розпочався з молитви "Отче наш", яку прочитав настоятель Свято-Юріївського храму УПАЦ Павло Сабара.

На ярмарку були представлені дитячі вироби, велика кількість солодощів, приготовлених учнями та їхніми батьками. Осторонь не залишився також і педагогічний колектив. Всі учасники ярмарку мали піднесений настрій, усвідомлюючи, що своєю справою роблять маленький внесок у велику справу.

Святковий настрій панує у Дюксинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня імені Ніла Хасевича, адже кілька днів тому шкільна родина зустріла новий шкільний автобус «Атаман». З нагоди цієї радісної події тут відбулися урочистості за участю педагогів та учнів, місцевої влади, голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, депутата обласної ради Руслана Потапчука.

На цьогорічній лінійці у День знань голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та обласний депутат Руслан Потапчук пообіцяли вчительці та першокласникам Берестовецької школи, що подарують для їхнього класу шкільну дошку.