Герої – не вмирають

16.04.2019, 17:12 - Лідія Рибенко, член Національної спілки письменників України

У Костопільському районному будинку культури відбулася презентація роману відомого костопідьського письменника Святослава Праска «Сотенний лис». Щойно видану книгу, яку доставив у Костопіль письменник та видавець Володимир Шовкошитий, видано у видавництві «Український пріоритет».

У місті Черкаси відбувся V Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої творчості «Штурм». Цей престижний форум зібрав учасників з усієї України та з-за кордону. У фестивалі, в категорії «Вокал», брали участь юні костопільчанки Катерина Климець та Каріна Бондарчук – дев’ятикласниці міської ЗОШ №3, а також Анастасія Снітчук – учениця 8 класу НВК «Костопільська загальноосвітня школа №1-гуманітарна гімназія».

Україна відзначила 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Велелюдно у цей день було і в Костопільській центральній районній бібліотеці. Тут відбулося літературно-мистецьке свято «Світе тихий, краю милий, моя Україно!», за участю громадськості, учнівської молоді та представників влади.

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність, керівнику зразкової циркової студії "Каскад" Костопільського будинку школярів та юнацтва ГРИЦЮК Людмилі Георгіївні Указом Президента України присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ".