У Харкові відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 років народження. Змагання носили відбірковий характер до збірної команди України, яка братиме участь в чемпіонаті Європи, котрий пройде в італійському місті Фаєнза.

У спорткомплексі Костопільської ДЮСШ з 29-го січня по 5-те березня тривав відкритий чемпіонат та кубок Костопільського району з футзалу. В обох турнірах брало участь 14 команд. Чемпіонат проводився у двох лігах – вищій та першій.

Під бурхливі овації учнів закладу, на імпровізовані місця в актовій залі запросили ліцеїстів Світлану Жульжик, Яну Боровець, Уляну Рачинську, Юрія Ткачука, Тараса Товкача, Катерину Дмитренко, Юлію Уніч, Марію Козлюк та тренерів Тетяну Фінчук, Анну Мурзу, Петра і Валерія Дітлашків, Степана Янчука, Світлану Кожарко.

Професійну гру воротаря з Костополя визнали у Литві на Міжнародному адвокатському турнірі «5th International lawyers football tournament AWARDS». У Вільнюсі він посів почесне друге місце. Втім, основна робота спортсмена у поліції Костополя, пише Північ-інфо.

У місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів та чемпіонат України з кросу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву.

РАДО ЗУСТРІЧАЛИ в Костопільському ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту ученицю відділення легкої атлетики Світлану Жульжик, яка повернулася з ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі, де виборола високе шосте місце.