Посадили ліс, щоб на радість ріс

28.03.2019, 16:38 - Олександр Никончук

Любов до природи і його величності лісу варто прищеплювати та розвивати з дитячих років. У цьому переконані працівники ДП «Костопільське лісове господарство». Тому вже традиційно, щовесни, у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», лісівники разом з учнями дев’ятих класів Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8 займалися прибиранням лісової території та садінням молодих насаджень.

Днями під керівництвом голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Середи відбулась координаційна нарада з керівниками лісопереробної галузі району.

Як розповів головний лісничий ДП «Костопільське лісове господарство» Віталій Стельмащук, частину з них висіють наступної весни, а частину залишать як резерв. Адже не щороку дуби радують таким багатим врожаєм жолудів, як нинішнього.

Музей лісу – перлина Костопільського краю

24.10.2018, 19:58 - Олександр Никончук

Кожен, хто вперше відвідує Костопільський музей лісу, неодмінно зверне увагу на облаштування його території. Підстрижені газони продумано чергуються з клумбами квітів та рокаріями, обладнаними нічною підсвіткою. Окрасою паркового комплексу є дерев’яна капличка святого Володимира, яка не залишає байдужим нікого, хто приїздить до Музею.